Si te planifikoni nje projekt

07/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintCelesi per nje projekt te suksesshem eshte ne planifikimin e tij. Krijimi i nje plani te projektit eshte gjeja e pare qe duhet te beni kur ndermerrni nje projekt. Shume njerez nuk e kuptojne vleren e nje plan-projekti, duke kursyer keshtu kohe, para dhe shume probleme. Ky artikull eshte nje udhezues i thjeshte dhe praktik qe ju ndihmon ne planifikimin e nje projekti Hapi 1: Qëllimet e projektit Një projekt është i suksesshëm kur nevojat e palëve të interesuara janë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of