Super Bowl 2013: Reklamat më të mira dhe më këqija

11/02/2013 4:09 PM 0 komente

Ndeshja e Super Bowl në SHBA mund të ketë mbaruar, por jehona e reklamave – të cilat i kushtojnë reklamuesve 4 milionë dollarë për 30-sekonda – nuk është shuar. Urime për Ravens dhe Clydedales, të kurorëzuar si  kampionët  e Super Bowel. Triumfi i reklamës Budweiser  për Super Bowl të dielën, e çoi në më shumë se 10 milion numrin e shikueshmërisë së spotit përmes YouTube. Numër i cili vazhdon të rritet. Sigurisht, kafshët kanë efekt para një audience amerikane të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of