Banka e Shqiperise, gati struktura spiune e kredise

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

Nga Elona Gusmari Nese keni marre kredi ne nje banke dhe nuk keni qene i rregullt ne shlyerjen e saj, do ta keni veshtire te merrni nje kredi tjeter. Edhe nese tentoni te lani kredine e nje banke duke marre hua ne nje banke tjeter e keshtu me rradhe, qe nga janari 2008 ky truk nuk do t’ju ece me. Data e pare e vitit qe sapo pritet te hyje, do te shenoje perfundimin e asaj strukture aq shume te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz