300 Euro per drite kur ska energji

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Invertitorët kushtojnë nga 300 euro deri në rreth 700 euro për ata me kapacitet më të madh. Kapaciteti i tyre varion nga 1 deri në 3 kilovolt amper. Një invertitor mund të mbajë për maksimumi 8 orë në funksionim ndricimin, televizorin dhe kompjuterin personal Sipas znj.Milena Bimi, menaxhere në shoqërinë FMT, invertitorët kushtojnë nga 300 euro deri në rreth 700 euro për ata me kapacitet më të madh. Kapaciteti i tyre varion nga 1 deri në 3 kilovolt amper. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of