Beso te ndryshimi, te fitosh

03/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shikohet si nje faktor kryesor i zhvillimit dhe perfitimit, por perse kompanite ngurrojne te ndryshojner Nuk ka asnje dyshim, qe shume kompani ne ditet e sotme jane duke besuar ne idete, qe sjellin risi. Rendesia e tyre eshte thelbesore per vizionin dhe misionin e nje korporate. Drejtuesit ekzekutiv flasin per lavdine e risive gati ne çdo fjalim dhe suksesi i tyre festohet edhe gjate fushatave te marketingut. Per me optimistet, ata te cilet e shohin “goten gjysme te mbushur” […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of