Ingranazhe të ndryshuara

03/07/2017 2:52 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTravis Kalanick jep dorëheqjen nga posti i drejtorit ekzekutiv të Uber-it. Një epokë e re po fillon në gjigantin e transportit publik   “Aktualisht ne po tërheqim mjaft vëmendje dhe sinqerisht nuk e di nëse mund të marrim më shumë sesa kaq”, u shpreh vitin e kaluar Travis Kalanick, drejtori ekzekutiv i Uber. Por gjiganti i transportit publik dështoi në menaxhimin e pasojave të një sërë gabimesh dhe skandalesh të profilit të lartë. Më 20 qershor, ai dha dorëheqjen nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of