Milionat e publicitetit

13/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKush po e fiton garen e ethshme per te terhequr sa me shume para nga reklamat, ne nje kohe qe bizneset reklamuese po ndiejne tkurrje te aktivitetit per shkak te krizesr Si u nda torta ne vitin 2010 mes televizioneve, gazetave, radiove, outdoor-it dhe internetitr Cilet jane reklamuesit me te medhenj ne vendr Nga Ornela Liperi Një spot 30 sekonda në ndërprerjen e katërt publicitare të “Dancing With the Stars”, programit më të ri të “Vizion Plus”, që pritet të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of