“Shqiptarët pëlqejnë një përvojë më argëtuese se vetëm një vizitë në kinema”

05/08/2019 8:30 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Ingrid Xhaja, menaxhere e marketingut e CINEPLEXX AL   Si ka qenë ecuria e Kinemasë këtë vit? Kjo pjesë e parë e vitit ka qenë vërtet e suksesshme në një mënyrë, deri diku e papritur. Filmi shqiptar “Dy Gisht Mjaltë” ka thyer të gjitha rekordet dhe pritshmëritë në kinemanë tonë duke na siguruar një bazë një bazë të shëndetshme për arritjen e objektivave të vitit 2019. Si nisi sezoni veror? Sa filma të rinj shfaqen? Sezoni veror është gjithmonë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of