Rriten Brent dhe WTI

10/08/2017 9:12 AM 0 komente

Çmimet e naftës së papërpunuar shënuan rritje mëngjesin e sotëm.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 17 cent dhe u tregtuan me 49.73 dollarë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 29 cent dhe u tregtuan me 52.99 dollarë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz