Argumenti pro maskave të detyrueshme

15/06/2020 9:11 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Bëni pjesën tuaj. Në vendet ku COVID-19 është ende i përhapur masivisht, qeveritë duhet t’u kërkojnë qytetarëve të mbajnë maska në hapësira publike me shumë njerëz   Pandemia është treguar mizore me ndjekësit e modës. Dyqanet janë mbyllur dhe blerjet online mund të shfaqen vetëm përmes prizmit të mërzitshëm të Zoom. Sidoqoftë, ekziston një copëz drite në këtë natë të errët për adhuruesit e modës. Ata kanë mundësinë të shprehin veten përmes artikullit më të fundit të këtij sezoni: maskës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of