Ari prek nivel 900 USD

15/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Parashikime se çmimi i tij mund arrije nivelin 1,000 USD, por qe do te ulet ne gjysmen e dyte te vitit 2008 si rrjedhoje e forcimit te dollarit Ari ka vazhduar thyerjen e rekordit edhe ne kete vit te ri dhe ka prekur nivelin e 900 USD per troj ons ne mes shqetesimeve per perspektivat e dollarit pas deklarates se bere nga kryetari i Federal Reserve Ben Bernanke se politike-beresit amerikan ishin gati te ulnin normat e interesit si […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of