Beograd: Hyjne francezet e bankave

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Union de Banques Arabes et Francaises e Francës po hap një zyrë në Zagreb. Veprimtaria e bankës në rajon do të përqendrohet në financimin tregtar, financimin e projekteve, bankat islamike dhe tregjet e kapitaleve.   FacebookLinkedinTwitteremailPrint

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of