Brukseli: Sfidat e Ballkanit

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga M.Sinemati Kriza globale ka mberritur tashme ne Ballkanin Perendimorr Keshtu, te pakten, konsiderojne ne Bruksel analistet dhe ekspertet perkates ne Komisionin Europian, qe vene ne dukje se ka shenja konkrete se efektet e krizes ekonomiko-financiare globale kane filluar te ndihen edhe ne vendet e Ballkanit Perendimor. “Ne te dy tremujoret e fundit te vitit 2008 dhe ne periudhen e ardhshme te afert duhet te presim nje ngadalesim te rritjes ekonomike, si pasoje e renies se kerkesave dhe te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of