Citroën C4, dëshirë për të mahnitur

23/11/2020 11:56 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Le ta përsërisim së bashku: “jo të gjitha makinat janë njësoj”. Për fat të mirë ka nga ata që si C4 e re, kanë guximin ta përsërisin këtë. Me një dizajn të guximshëm që e projekton atë në krye të renditjes së modeleve më origjinale të vitit   Në bisedat në grup midis personave të brendshëm ndodh që të përzihen dizajnues, inxhinierë dhe profesionistë të tjerë të sektorit. Dhe shpesh ndodh që lidhja e njohurive dhe në disa raste […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of