Dollari bie, jeni forcohet

12/03/2020 9:03 AM 0 komente

Dollari amerikan humbi pikë mëngjesin e kësaj të enjteje kundrejt jenit. Ai ra me 0.8 për qind dhe u tregtua me 103.63 dollarë amerikanë për jen.

Kundrejt frangës, dollari amerikan ra me 0.14 për qind dhe u këmbye me .9366 dollarë amerikanë për franga.

Monedha e përbashkët, euro, humbi 0.04 për qind, dhe u këmbye me 1.1265  euro për dollarë amerikanë.

Paundi britanik humbi 0.16 për qind kundrejt dollarit amerikan dhe u këmbye me 1.2792  paund britanikë për dollarë amerikanë.

Paundi britanik ra me 0.3 për qind kundrejt euros dhe u këmbye me 88.26 paund britanikë për euro.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of