Dy anet e BIO-s

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga L.çela Eksportuesit e produkteve “Bio” drejt SHBA-se, Anglise dhe Gjermanise konfirmojne 10 here me pak eksporte se nje vit me pare. Ende “te paprekur” ata qe eksportojne ne Itali e Zvicer Eksportuesit e produkteve “Bio” ne Shqiperi po perballen me renie te kerkesave qe nga ky fillimviti. Te dhenat nga kompanite vendase te perpunimit te “bio”-ve konfirmojne nje perkeqesim te eksportit te tyre dhe ne disa raste edhe vonesa ne pagesa. Firmat me “te prekura” nga situata nderkombetare […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of