E vogla e zbuluar

18/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me me shume impakt paraqitet rrisia e dyte nga BMW, ose e thene ndryshe "Seria 1" ne versionin kabriolet. Familja e modeleve te vogla gjermane zgjerohet me tej duke i shtuar nje variant te ri modelit me tre porta. "Seria 1" kabrio eshte mbi te gjitha nje BMW e vertete, ndonese e vogel dhe e zbuluar. Pra permban te gjithe karakteristikat themelore, në planin estetik dhe në të ngarë. Stili, tashmë dihet, është ai i mirënjohuri i gjeneratës së […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of