Fluturimet tregtare

29/03/2021 10:59 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTregu i fluturimeve nuk ka arritur të rimëkëmbet as në dy muajt e parë të këtij viti. Eurostat raportoi ecurinë e fluturimeve tregtare për vendet e Europës, përfshirë dhe Shqipërinë, bazuar në informacionin e Eurocontrol. Sipas të dhënave, në janar, numri i fluturimeve nga Shqipëria ra me 55.6%, ndërsa në shkurt me 54.9%, në raport me muajt përkatës të një viti më parë, kur ende nuk kishin filluar kufizimet e pandemisë. Që nga muaji mars, kur e gjithë Europa vendosi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of