Investime jeshile

14/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Kur ne rajon po perhapen me shpejtesi investimet e kompanive shumekombeshe, te ashtequajtura “greenfield investments” ne Shqiperi ketoj lloj investimesh jane ne nivele teper te uleta. Investitoret e huaj kane kryesisht ndermarrje te vogla dhe te mesme. Ekspertet: Faji i krizes energjitike dhe mungeses se infrastruktures Kur Shqiperia po diskuton ende probleme me energjine elektrike apo me nivelin teper te ulet te infrastruktures, jo shume kilometra larg saj, ne vendet e rajonit po perhapen me shpejtesi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of