Ja sa rriten pagat e buxhetoreve

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMjeket dhe arsimtaret do te jene serish te privilegjuarit ne buxhetin e vitit 2008. Projekti i paraqitur nga financat ne qeveri parashikon rritje prej 15% per bluzat e bardha dhe mesuesit ne te gjithe vendin. Kjo eshte shtresa me shtesen me te madhe te pagave.   Mjekët dhe arsimtarët do të jenë sërish të privilegjuarit në buxhetin e vitit 2008. Projekti i  paraqitur nga financat në qeveri parashikon rritje prej 15% për bluzat e bardha dhe mësuesit në të gjithë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of