Jo vetem mesim…

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint E ndërtuar në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës, shkolla "Nobel" është projektuar nga drejtuesit si një ambient i cili nuk duhet të funksionojë vetëm si një insitucion arsimor ku nxënësit thjesht të kalojnë orët e mësimnxënies, por si një kompleks ku ata mund të gjejnë çdo gjë jo vetëm për argëtimin e tyre, por edhe për zhvillimin psikologjik. Në të mund të gjesh çdo gjë që ka një shkollë e niveleve perëndimore dhe më gjerë. Ambientet e saj të brendshme […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of