Kur hiqet dore nga luksi

02/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga E. G.   A po ndikon rritja e çmimeve ne renien e fuqise blerese, sidomos per produktet dhe sherbimet jo te domosdoshmer! Sallonet kryesore te bukurise ne Tirane shprehen se kane vene re nje ulje te klienteles, qe frektuenton ambientet. Sipas tyre renia perkthehet ne shifra nga 5% deri ne 10%. Ne nje kohe kur tregu i eshte nenshtruar nje rritjeje te konsiderueshme çmimesh, duket se per shqiptaret nje gje e tille perkthehet ne heqjen dore nga sherbimet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of