LEVERDITe E BASHKIMIT

19/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint A janë të interesuar fermerët të bashkëpunojnër Sa vlerë financiare nevojitet për të realizuar një kooperativër Sa jetike është një pikë grumbullimi për një komunitet prodhues dhe sa rriten të ardhuratr Ja faktet konkrete të suksesit të bashkëpunimit. Në debatin që Monitor ka hapur mes ekspertëve të bujqësisë lidhur me mundësinë e kooperativave në vendin tonë dhe nevojën e tyre, është folur për domosdoshmërinë në kushtet e një copëzimi të tejskajshëm të tokës bujqësore, por edhe për dyshimet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of