Mjeshterite e vendimmarrjes

17/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Vendimmarrja fillon nga kerkimi i vetvetes. Nje udhetim brenda jush per te zbuluar emocionet, gabimet dhe per t’ju drejtuar drejt modeleve me te perparuara te mjeshterive vendimmarrese Te besh nje gabim eshte njerezore. Te besh te njejtin gabim dy here eshte budallallek. Pasi kjo do te thote se nuk ke mesuar se çfare ke bere gabim heren e pare. “Nese do te jesh ti me veten, ti pergjigjesh vetes, te kerkosh brenda saj, ka shume mundesi qe te njejtin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of