Në kërkim të studentëve

09/09/2019 8:56 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Fituesit dhe humbësit e universiteteve më të mira të Anglisë, falas për të gjithë. Universitetet elitare po tërheqin studentë, pasi ato më pak prestigjioze po tkurren   Është dita e shpalljes së rezultateve dhe telefonat në Universitetin e Exeter nuk pushojnë. Ky universitet është shumë më i madh në krahasim me një dekadë më parë, prandaj puna është njëkohësisht edhe më e madhe, shkruan The Economist. Stafi i tij prej 120 personash, së bashku edhe me një numër të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of