Tekno Pajisje

04/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pushteti i informacionit Informacioni eshte pushtet, eshte nje shprehje shume e njohur. Shume jane te mendimit se te dish eshte me mire se te kesh, por tashme kjo po shnderrohet ne kush di edhe ka. Gjithsesi zhvillimi eshte pjese e jona dhe minimumi qe mund te bejme eshte te dime dhe te kemi njohuri rreth ketyre ndryshimeve qe na rrethojne … Le te fillojme me disa informacione shume interesante nga fusha e teknologjise … Apple Viti qe lame pas, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of