Zaka, Kosta&Tashko, aktoret e privatizimeve

21/10/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Para disa kohesh ka qene nje nga studiot me te reja ne tregun vendas. E themeluar  ne vitin 2002, tashme kjo studio ligjore drejtohet nga kater partnere, duke treguar ne nje kohe te shkurter efikasitet dhe zgjerim. Partneri me i ri eshte avokat Floran Pustina, i cili ka drejtuar projektet e drejtesise prane fondacionit Soros, i eshte afruar kesaj studioje ne vitin 2005. Emrat e tjere partnere, Tefta Zaka, Vangjel Kosta, Flonia Tashko, vijne nga nje pervoje e pasur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of