Lajme nga vendi

22/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shitja e INSIG Interes 9 kompani Nente kompani te huaja kane shprehur interes per te blere kompanine shteterore te sigurimeve INSIG. Ekspertet e Ministrise se Financave kane vleresuar ofertat e paraqitura nga nente kompanite dhe pas kesaj do te kryejne seleksionimin e kompanive qe kualifikohen si investitore strategjike per te blere INSIG-un. Sipas burimeve nga Ministria e Financave, brenda kesaj jave do te kryhet edhe listimi zyrtar i bleresve te mundshem te kompanise INSIG. Pas kesaj perfaqesuesit e kompanive […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of