Nevojë e parezistueshme për një makinë

10/10/2016 5:51 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintAuto Sallon Tirana në Expocity Albania. Nga 20-23 tetor, ekspozimi më i rëndësishëm në rajon Nuk ka rëndësi nëse është një makine luksoze apo super e shpejtë, nëse është suv apo monovolum, makina që ne ngasim thotë shumë për ne. Shumëkush e fillon me një makine të vogël dhe pak nga pak dëshira rritet, duke i shtuar më pas aksesorë dhe opsione. Me kalimin e kohës, duke shfletuar revista rritet edhe kureshtja e bashkë me të edhe dëshira për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of