“Puna në distancë, po bëjmë investime në infrastrukturën teknologjike”

09/11/2020 12:23 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintElvin Nosi, Drejtor i Burimeve Njerëzore të Grupit BALFIN   Grupi BALFIN ende aplikon punën nga shtëpia në disa pozicione kyçe ku është e mundur kjo praktikë. Elvin Nosi, Drejtor i Burimeve Njerëzore në këtë grup, thekson se pandemia bëri që për herë të parë të hasnim kulturën e punës nga shtëpia dhe u desh që stafi të përgatitej për diçka të tillë. Sot, kur kjo praktikë vlen për një pjesë të pozicioneve të punës, ai thotë se vëmendja është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of