Si të kaloni bukur në Orlando

23/07/2012 10:38 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintAh, Orlando, Florida. Shtëpia e Disney World, Universal Studios dhe shumë e shumë gjërave të tjera interesante. Në Orlando mund të shijoni aktivitete nga më të lirat, më të shtrenjtat, më ngazëllueset dhe mund të dëfreheni si me shoqërinë, edhe me familjen. 1) Gatorland – Nëse ju dhe fëmijët tuaj doni të shikoni zvarranikë, ju rekomandojmë të shkoni në Gatorland. Një park zoologjik ku ju mund të mësoni gjithçka rreth jetës së egër të kësaj zone, mund t’i shikoni gjarpërinjtë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of