SI Te NEGOCIONI PeR PAGeN

20/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint MOS JEPNI NUMRA GJATë INTERVISTëS Personi i parë që flet vendos nivelin e pagës. Nëse ju jepni një numër përpara, intervistuesi do t’ju tregojë nëse jeni në një shumë të përafërt me të ose nëse jeni më lart. Dhe ndoshta ju nuk do ta dini kurrë nëse shifra që ju dhatë është nën nivelin që intervistuesi konsideronte. E kundërta është e vërtetë gjithashtu. Kështu, intervistuesi do të dojë gjithnjë, që ju t’i jepni atij një nivel page në fillim. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of